Daha Fazla Bilgi İçin Arayın : + 90 252 313 41 00

Müşteri Memnuniyeti

# Yunus Gözoğlu - İstanbul - Gıda Firması Sahibi
Mavi Ege Turizm Seyahat Acentasını, 2003 yılında tesadüfen internette havalimanı transfer konusunda kendime bir firma ararken buldum. Son derece memnunun. Çalışanları ile çok iyi ikili ilişkiler kurdum, son derece saygılı ve kültüre sahipler, işletmecilerin ve dolayısıyle işletmenin vizyonu son derece güzel.

# Mustafa Zerin - İstanbul - İnşaat Şirketi Sahibi
2005 haziran ayından buyana Mavi Ege Turizm ve Seyahat Acentası ile şirket elemanlarımız ve benim özel tarnsferlerimiz konusunda çalışmaktayız. son derece memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Hem verilen fiyat ve hemde son derece kaliteli transfer hizmetleri ile Bodrum'da hizmet vermektedirler.

# Ahmet Hamdi Tulun - Fransa
Biz her yıl Temmuz- Ağustos aylarında Bodrum'a ailece geliriz. Firma bizi Bodrum Havalimanında karşılar yazlığımıza özel tarnsferimizi gerçekleştirir ve aradada bizim talep ettiğimiz günlerde araç kiralama hizmeti alırız. Gerak transfer araçları olsun ve gerekse oto kiralama araçları olsun son derece bakımlı, temiz ve yeni modeldir. Firma Personeli son derece saygılı ve işini iyi yapan gençlerdir. Fiyat konusundada şimdiye kadar hiçbir problem yaşamadık. Bu firmayı Hem Bodrum havalimanı transferi ve hemde Bodrum'da oto kiralama alanında çok başarılı buluyorum.

# Cihan Şimşek - İstanbul - Restoran Sahibi
Ben istanbul etilerde oturuyorum. Bodrum'da da bir restoranım olmasından dolayı ayda en az 2 sefer Bodrum'a gidiyorum. Arkadaşlar beni Bodrum havalimanında her seferinde zamanında karşılayıp transferimi gerçekleştiriyorlar, Dönüşümdede istemiş olduğum saatte beni restoranımdan alıp Bodrum havalimanına bırakıyorlar. Şimdiye kadar hiç bir olumsuzluk yaşamadığımı sizlerle paylaşmak istedim.

# Zeynep Okur - Ankara - Genel Müdru Setreteri
2004 yılından buyana tanıdığımız düzgün bir firma, Şirket olarak biz Bodrum'a çok sık seyahat halindeyiz. Mavi Ege, Bodrum Havalimanı transferleri ve Bodrumda oto kiralama konusunda son derece profesyonel hizmet veren bir turizm şirketi. Gönlümüz rahat bir şekilde referans olmak istedik.
Teşekkürler.

# Tayfur Öntürk - Hatay - Fabrika Sahibi
İlk başta firmanın en beğendiğim yönü çalışanlarının müşterilerine olan saygılı tavırları olmuştu, Şimdi ise Bodrum'da Havalimanı transferleri ve araç kiralama konusunda çalışılabilecek güvenilir köklü bir firma olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.