Daha Fazla Bilgi İçin Arayın : + 90 252 313 41 00

Sıkça Sorular Sorular

# Bodrum Havalimanı Transferim için nasıl rezervasyon yapabilirim?
www.bodrum-havalimani-transfer.com adresimizden, 24 saat 0 532 324 24 04 nolu GSM telefonu ile veya hergün sabah 08.30 - 22.00 arası 0 252 313 41 28 telefon ile Bodrum Merkez ofisimizi arayarak transfer rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

# Bodrum Havalimanında nasıl karşılanacağım?
Mavi Ege Turizm Seyahat Acentası olarak, Bodrum havaalanında devamlı surette gelen uçakları takip eden ve siz misafirlerimizi, ismi yazılı isimlik ile karşılayan yetkili Bodrum havalimanı transfer personelimiz bulunmaktadır. Ayrıca talebiniz doğrultusunda sizin belirteceğiniz herhangi bir adresten sizi alıp, dilediğiniz yere özel VİB transfer hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

# Havalimanı Transfer Fiyatlarınıza neler dahildir?
Bodrum Havalimanı Transfer ücretlerimiz tek yön fiyatıdır. Bu fiyat araç fiyatıdır, kişi koltuk ücreti alınmamaktadır. Ayrıca Firmamızdan Bebek koltuğu talebinizi ücretsiz temin edebilirisniz.

# Havalimanı transferlerinizi ne tür araçlarla gerçekleştiriyorsunuz? Araçlarınızda yolcu güvenliği için neler var?
Bodrum havalimanı ve Bodrum yarımadasında, ayrıca İzmir, Dalaman, Antalya Havalimanlarında hizmet veren çeşitli grublarda, değişik koltuk sayısı bulunan araçlarımız,Turizm Bakanlığına bağlı bulunan firmamız, Mavi Ege Turizm Seyahat Acentası, birliğin standartlarına uygun araç filosu ile siz misafirlerimize tam bir güvenlik sunmaktadır.